HİZMET BÖLGELERİMİZ
Yeşilbahçe su tesisatçısı olarak siz değerli müşterilerimize, her türlü su tesisatı işinde profesyonel hizmeti sunuyoruz. Tıkalı borular, bozuk musluklar, çalışmayan klozetler artık sorun olmaktan çıkıyor. Tenik Tesisat, sunduğu kaliteli hizmetiyle sizlerin su tesisatı işlerinizi güvenle yapıyor. Antalya'nın neresinde olursanız olun bir telefonunuz ile bulunduğunuz bölgeye geliyor ve su tesisatı konusunda sorunu çözüyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet misyonunu taşıyan Yeşilbahçe su tesisatçısı tüm su tesisatı sorunlarınız için tek adres.

Bulunduğunuz binada yada yaşadığınız evde, borularda meydana gelen su sızıntıları yada boru tıkanıklarında Yeşilbahçe su tesisatçısı bir telefon ile imdadınıza yetişir ve arızayı tespit ettikten sonra sorunu çözüme kavuşturur. Alt komşuya akan su, su faturasını kabartan su sızıntıları, çalışmayan musluklar, bozuk klozetler, eskiyen su tesisatları artık sorun olmaktan çıkıyor. Yeşilbahçe su tesisatçısı ile bütün dertlerinize kısa sürede çözüm bulup sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Sizde mutlu müşterilerimiz arasında yer almak ve su tesisatı sorunlarınız için profesyonel hizmet almak istiyorsanız bizlere hemen ulaşın.