HİZMET BÖLGELERİMİZ
Muslukların olduğu heryerde lavabolarda bulunmaktadır. Lavaboların bağlantılı olduğu borular sayesinde musluktan akan sular su tesisatı ile kanalizasyona aktarılır. Lavaboların giderlerinde zamanla tıkanıklıklar oluşabilir yada bu borularda yıpranmalara bağlı olarak sızıntılar olabilir. Bu tip durumlarda tamirat, sonuç alınamazsa boru değişimi yapılmalıdır.

Antalya su tesisatçısı olarak biz sizlere uzman ekibimiz ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Tıkalı lavaboları özel ekipmanlarımız ile açarak borulardaki tıkanıkları açıyoruz. Ayrıca yıpranma yada çatlamalarda lavabo borularınızı yenisi ile değiştiriyoruz. Lavabo ve giderlerinizideki sorunları çözerek sizlere daha kaliteli bir yaşam sunuyoruz.

İhtiyacınız olan yada eskiyen lavabolarınızı yenisiyle değiştirmek istediğinizde Antalya su tesisatçısı çeşitli modellerdeki lavabolar ile sizlere çözüm üretiyor. Kullanacağınız yere en uygun şekilde üretilen lavaboların montajını yaparak sorunsuz ve kusursuz şekilde lavabonuzu kullanmanızı sağlıyoruz.

Lavabo tamiratı ve montajı konusunda uzman olan teknik tesisat, sizlere profesyonel personeli ile sizlere hizmet vermektedir. Lavabo tamiratı ve montajı konusunda uzman olan teknik tesisat, sizlere profesyonel personeli ile sizlere hizmet vermektedir. Her türlü lavabo ihtiyacınızda bize ulaşın.

Antalya lavabo tamiratı ve montajı konusunda Antalya'nın tüm merkez ilçelerine hizmet vermekteyiz. Antalya su tesisatçısı olarak bize 0242 247 00 88 ve 0532 738 96 67 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.