HİZMET BÖLGELERİMİZ
Özellikle evlerde ve işyerlerinde kullanılan lavabo ve musluklar zamanla kireç, kir gibi etmenlerden dolayı tıkanabilir ve lavaboda giderin tıkanmasına, muslukta ise suyun yeteri kadar tazyikli gelmemesine sebep olabilir.

Lavabolarda oluşan tıkanıklıklar Antalya su tesisatçısı tarafından özel kimyasallar ve ekipmanlar kullanılarak anında açılabilir ve tekrar kullanımınıza sunulabilir. Musluklarda oluşan tıkanıklıklar ise genellikle kireçlenmeye bağlı olarak gerçekleşir ve tıkanıklığın giderilmesi için su tesisatına müdahele etmek gerekir. Bu tip durumlarda bazen musluğun değişmesi yeterli olurken bazı durumlarda ise bina içi tesisatın kontrol edilmesi gereklidir.

Antalya su tesisatçısı sizlere tüm lavabo ve musluk tıkanıklarında profesyonel hizmeti uzman kadrosuyla sunmaktadır.

Lavabo yada musluklarınızda oluşan tıkanıklara müdahele etmeden profesyonel yardım almanız çok önemlidir. Eğer kendiniz tamir etme yada tıkanıklığı açmaya çalışırsanız su tesisatına kalıcı hasarlar verebilirsiniz. Bu durumda basit bir şekilde açılabilecek olan lavabo yada musluklarınızı değiştirmek zorunda kalabilir ve daha fazla para harcamanıza sebep olabilirsiniz.

Antalya su tesisatçısı olarak sizlerin bu tip durumlarla karşı karşıya kalmamanız için kaliteli hizmeti en uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Antalya lavabo ve musluk tıkanıklığı konusunda Antalya'nın tüm merkez ilçelerine hizmet vermekteyiz. Antalya su tesisatçısı olarak bize 0242 247 00 88 ve 0532 738 96 67 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.