HİZMET BÖLGELERİMİZ
Evlerde, işyerlerinde kısacası yaşam alanımız olan heryerde su ve suyu kullanmak için musluklar ihtiyacımızdır. Gelişen teknoloji ile bir çok çeşit ve kalitede musluk üretilmekte ancak hangi musluk çeşidi olursa olsun mutlaka bir gün arızalanmaktadır. Bu durumlarda musluk arızası nasıl giderilir? sorusu aklınıza geliyorsa hiç dert etmeyin ve bize ulaşın.

Kullandığınız musluklardaki yaşanan arızalarda mutlaka profesyonel yardım almalısınız. Aksi halde küçük bir arıza daha büyük bir hale gelebilir ve hem maddi hemde manevi şekilde size zarar verebilir. İşte bu sebepten Antalya su tesisatçısı Teknik Tesisat sizlere profesyonel ekipmanları ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Teknik Tesisat olarak bir çok musluk çeşidini sizlere sunuyor ve musluğu kullanacağınız yere en uygun olanını öneriyoruz. Satın aldığınız muslukların montajını kusursuz şekilde yapıyoruz ve sizlerin uzun süreler kullanmanızı sağlıyoruz. Antalya su tesisatçısı Teknik Tesisat sizlere kaliteyi uygun fiyata sunuyor ve her türlü musluk arıza ve montajı konusunda profesyonel hizmeti sunuyor.

Antalya musluk tamiratı ve montajı konusunda Antalya'nın tüm merkez ilçelerine hizmet vermekteyiz. Antalya su tesisatçısı olarak bize 0242 247 00 88 ve 0532 738 96 67 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.