HİZMET BÖLGELERİMİZ
Günün her anı kullandığımız klozetler, zaman içerisinde, kullanıma bağlı olarak yada farklı etmenler sonucunda hasar görebilir yada kullanılmaz hale gelebilir. Bu durumlarda Antalya su tesisatçısı olarak bizler ilk önce hasar gören klozeti yada sifonu tamir etme yoluna gideriz. Eğer tamir edilemeyecek kadar hasar görmüş ise ilgili tesisatın yenisi ile değiştirilmesi uygun olmaktadır.

Teknik Tesisat olarak bizler, sizlere hem klozet ve sifon tamiratında, hemde yeni alacağınız klozet ve sifon parçalarının montajında hizmet vermekteyiz. Konusunda uzman ekibimiz ile klozetin veya sifonun tamirini ve montajını profesyonel şekilde yapıp sizlere uzun bir süre kullanabileceğiniz bir alan bırakıyoruz.

Kullanacağınız bölüme göre farklı sifon ve klozet çeşitlerinden istediğinizi beğenip taktırabilirsiniz. Sunduğumuz hizmet sonunda kalitemizi sizde farkedeceksiniz.

Antalya klozet tamiratı ve montajı konusunda Antalya'nın tüm merkez ilçelerine hizmet vermekteyiz. Antalya su tesisatçısı olarak bize 0242 247 00 88 ve 0532 738 96 67 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.