HİZMET BÖLGELERİMİZ
Bir binanın en önemli bölümü su tesisatıdır. Su tesisatında yapılacak bir hata binada büyük problemlere yol açacaktır ve tekrar tamiratı hem zaman hemde para kaybı yaratmaktadır. Binada temiz su ve pis su tesisatının özenle döşenip montajının yapılması gerekir. Borularda ve giderlerde herhangi bir tıkanıklık olmadığı kontrol edilmelidir. Bina tamamlandıktan sonra tesisata lavabolar, musluklar, klozetler eklenir ve tesisat sonlandırılır.

Yapılan işçilik ve kullanılan malzeme ne kadar kaliteli ise su tesisatı o kadar uzun ömürlü olur. Bu sebepten kullanılan malzeme kalitesi kadar işçilik kalitesi de çok önemlidir.

Su tesisatı genel olarak bütün su ile alakalı şeyleri kapsamaktadır. Antalya su tesisatçısı olarak siz değerli müşterilerimize tüm su tesisatı arızalarında yada yeni malzeme montajında hizmet veriyoruz.

Tıkanmış borular ve giderler, damlayan musluklar, sızıntı yapan klozet ve sifonlar, su tesisatında oluşan sızıntılar artık canınızı sıkmasın. Antalya su tesisatçısı sizlere konusunda uzman personeli ve profesyonel ekipmanları ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Antalya su tesisatı konusunda Antalya'nın tüm merkez ilçelerine hizmet vermekteyiz. Antalya su tesisatçısı olarak bize 0242 247 00 88 ve 0532 738 96 67 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.